Rezervasyon Yapmak İçin, Aşağıdaki Formu Doldurun

Reseliva Rezervasyon Motoru

Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayınız

Rezervasyon

Aktiviteler

HAVAALANI TRANSFERLERİ

Havaalanı – Historical Göreme House Transferleri Açıklama
Kayseri ve Nevşehir Havalimanından Özel Transfer Uçuş numarasının gerekli olduğu havaalanı transferi için mesafe, Kayseri Havaalanından 1 saat, Nevşehir Havaalanından 45 dakikadır.

BALON TURU

Kapadokya’ya gelmişken yaşanılması gereken unutulmaz ve heyecan verici bir tecrübe için sizi balon turuna davet ediyoruz. En profesyonel firma ve pilotlar sayesinde uçmayacak adeta gökyüzünde süzüleceksiniz. Güneşin doğuşunu ve aşağıdaki olağanüstü manzarayı, etrafınızdaki rengarenk balonlarla birlikte kuş bakışı izlemek sizi bambaşka duygulara sürükleyecek.

Standart Balon Turu : Standart Balon Turu’nun uçuş süresi yaklaşık olarak 45 dakikadan 1 saate kadardır. Bu etkinlik için sabah erken saatte genellikle gündoğmadan önce otelde toplanılmaktatır.

Deluxe Balon Turu : Deluxe Balon Turu size en az 1,5 saatlik bir uçuş imkanı sunmaktadır.

AT TURU

Kapadokya’nın Peribacaları ile çevrili eşsiz vadilerini at sırtında dolaşmaya ne dersiniz? Rehberler eşliğinde güvenli ve bir o kadar da mistik bu deneyimden sonra Kapadokya’ya neden “Güzel Atlar Diyarı”denildiğini daha iyi anlayacaksınız.

SEMA GÖSTERİSİ

Ritim ve musiki eşliğinde yapılan Sema gösterisi, medeniyetler ve inançlar mozaiği olan Kapadokya’da olmazsa olmazlar arasındadır. Yüzyıllık kervansaraylar, eski hanlar ve kayadan oyma otantik yapılarda sizi manevi bir yolculuğa davet ediyoruz.

ATV TURU

Tatilinizin mistik ve sessiz tarafına biraz da heyecan ve hız katmak isterseniz, dört tekerlekli ATV motorları ile yapacağınız bu tur sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Çağlar öncesini 21. yüzyılın olanakları ile harmanlamak her zaman bu kadar mümkün olmayabilir. İster yalnız başınıza, isterseniz rehberler eşliğinde…Tercih ve rota sizin.

Atv Turu (2 saat) : Red Vadi, Rose Vadi, Sword Vadi, Çavuşin, Aşk Vadisi.

Atv Turu (4 saat) : Red Vadi, Rose Vadi, Sword Vadi, Çavuşin, Honey Vadi, Paşabağ, Aşk Vadisi.

TÜRK GECESİ

Kayadan oyma restorantlarda, birçok yöreye ait halk oyunları örnekleri, oryantal gösterileri, temsili kına geceleri ve çok daha fazlasını izlemeye ne dersiniz? İster usta ellerce hazırlanmış muhteşem yemekler eşliğinde, isterseniz sadece içkilerinizi (alkollü veya alkolsüz) yudumlayarak bu eğlence ve kültür harmanına eşlik edebilirsiniz.

KAPADOKYA TURLARI

Kapadokya Yakın Bölge Turu
Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Çavuşin, Avanos’da öğle yemeği, Çömlek Atölyesi, Paşabağ, Devrent Vadisi, Ürgüp Üçgüzeller.
Kapadokya Uzak Bölge Turu
Esentepe, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Ihlara Vadisi (3 km vadi yürüyüşü), Belisırma’da öğle yemeği, Selime Manastırı, Güvercinlik Vadisi, Onyx fabrikası.